magicka fontana logo

Ohňová show

Pocítíte opravdovou sílu ohně.

Velkolepá show Magická Fontána láká na mnoho živelných efektů. Kromě charakteristických světelných vodotrysků zažijí diváci mimo jiné i pekelnou podívanou v podobě hry plamenometů šlehajících ohně vysoké až 20m.

Speciální instalaci plamenometů zajišťuje producentská skupina Pyroterra spolu s partnerem představení, kterým je rakouská společnost Explo GmbH. Jejich efektová zařízení jsou známá po celém světě, u nás například z těch největších koncertů skupiny Kabát nebo světových špiček jako např. Rammstein.

Velkolepé plamenné efekty doprovází ještě zajímavější ohňová show.

Díky frekvenční modulaci elektřiny umí náš zbrusu nově vyvinutý exemplář hrát hudební melodie pomocí tisíců elektrických výbojů volně šlehajících vzduchem. To vše před zraky a sluchy diváků v bezpečné vzdálenosti.

PO SKORO TŘECH LETECH SE ZNOVU ROZTANČÍ NEJEN SVĚTELNÉ VODOTRYSKY, ALE TAKÉ NAPROSTO UNIKÁTNÍ PLAMENOMETNÁ INSTALACE „PEKELNÉ FONTÁNY“.

Akrobaté a tanečníci s ohněm rozpoutají uprostřed pekelné fontány nadupanou show, při které diváci doslova pocítí energii ohně.

Profesionální skupina Pyroterra má s ohněm již více než 14 let zkušeností. Jejich show jste mohli vidět např. přímo na pražském Výstavišti během zahajovacího ceremoniálu 115. narozenin společnosti Harley-Davidson, pro kterou Pyroterra připravila velkolepou pyroshow.

magicka krizikova fontana show v praze

Další články a zajímavosti o představení:

Přejít nahoru