magicka fontana logo

ŽIVÁ HUDBA

Živá hudba a originální soundtrack
PŮVODNÍ ČESKÉ PŘEDSTAVENÍ DOPROVÁZENÉ AUTORSKOU HUDBOU HOLLYWOODSKÉHO FORMÁTU.

Magická Fontána je kompletně autorské a původní české představení, které doprovází nejen nádherná hudba z dílny skladatele Juraje Kličky, ale také několik živých hudebníků, kteří jsou zároveň součástí hereckého ansámblu. 

Skladatel Juraj Klička Ph.D. působí jako hudební umělec, producent a mimo svá vlastní alba v žánru hybrid, trance, tvoří také epické doprovody. Za zmínku stojí například jeho působení na světoznámé akci Transmission (O2 arena).

HVĚZDY SOUČASNÉ HUDEBNÍ SCÉNY.

Naše show kromě nespočtu tanečníků, akrobatů a herců zapojuje do hry i úžasné živé hudebníky, mezi které patří známá fenomenální violoncellistka Terezie Kovalová a energické bubenické těleso NeoPercussio (semifinalisté prvního ročníku ČSMT) pod vedením Olega Sokolova, Ph.D.

Všichni hudebníci zároveň hrají pekelné postavy a jsou ikonickou součástí každé reprízy představení, které tak získává unikátní charakter.

EVA BUREŠOVÁ NAZPÍVALA ÚSTŘEDNÍ PÍSEŇ

Mezi nejnovější členy uměleckého týmu se v roce 2022 zařadila herečka a zpěvačka Eva Burešová. Můžete ji potkat na televizních obrazovkách v rámci zábavné show Tvoje tvář má známý hlas a také účinkuje v divácky oblíbených seriálech Zoo a Modrý kód. Eva nazpívala vokály k jedné z nejsilnějších písní představení – duetu Křižíkových – a my se moc těšíme až ji v létě uslyšíte a prožijete společně s námi.

ZVUČÍME DIVADLO S TOU NEJHORŠÍ AKUSTIKOU

Dostat na open-air pódium obklopené vodotrysky dobře nazvučené živé hudebníky je výzva hodná mistra oboru.

Ať už se jedná o stříkající či padající vodu, ohňové a pyrotechnické efekty, hlasité elektrické výboje Teslova transformátoru či pohyb dvou desítek tanečníků, na scéně je neustále nebývalý hluk. S touto problematikou si však umíme poradit a na diváky tak čeká naprosto unikátní hudební a vizuální zážitek.

magicka krizikova fontna pyroterra
magicka krizikova fontana show v praze

Další články a zajímavosti o představení:

Přejít nahoru